pull down to refresh
Receipt for this trolley #854419
That 35 bucks you spent on monster could have bought you some sweet sats.
Looks like you live in Canada with a grocery bill that high for only 20 or so items.
The moose sheckels add up
Is the cost comparable?
But that monster will be drank guaranteed
Fairly comparable but not after exchange. You are definitely paying more.
“Cost of living” is real in LA I guess
Amy products the exact same so u can do direct comparison?
OMG! Those teenie tiny yogurts are $3 a pop. Go to Costco for that shit, at least.
No they’re 2 for $3
Yes we do buy it at Costco too but they don’t have the best flavors like pineapple
Mmmm sugar
Ok, that's not too bad, although that's a lot of them.
Now, my shock has moved to that rice being over ten bucks a bag. WTH!?
The shock is never eliminated. It just moves from one item to another!
20% of your grocery bill are spent on Monster soft drinks!? 😖😣No sats for you! 😅
Sad!
Kerrygold butter, good job.Its nice to cook with good quality butter.
It was the most expensive butter $11.99 but I knew u guys would like it!
That 35 bucks you spent on monster could have bought you some sweet sats.
Looks like you live in Canada with a grocery bill that high for only 20 or so items.
The moose sheckels add up
Is the cost comparable?
But that monster will be drank guaranteed
Fairly comparable but not after exchange. You are definitely paying more.
“Cost of living” is real in LA I guess
Amy products the exact same so u can do direct comparison?
OMG! Those teenie tiny yogurts are $3 a pop. Go to Costco for that shit, at least.
No they’re 2 for $3
Yes we do buy it at Costco too but they don’t have the best flavors like pineapple
Mmmm sugar
Ok, that's not too bad, although that's a lot of them.
Now, my shock has moved to that rice being over ten bucks a bag. WTH!?
The shock is never eliminated. It just moves from one item to another!
20% of your grocery bill are spent on Monster soft drinks!? 😖😣
No sats for you! 😅
Sad!
Kerrygold butter, good job.
Its nice to cook with good quality butter.
It was the most expensive butter $11.99 but I knew u guys would like it!